Venkovní sauny

Vítejte v našem světě venkovních saun! Venkovní sauna je luxusní wellness zařízení, které můžete umístit do své zahrady nebo na terasu. Představte si, že se po náročném dni můžete ponořit do tepla a relaxace vlastní sauny, zatímco se kocháte pohledem na přírodu. To je skutečný luxus, který si zasloužíte. Venkovní sauny jsou vyhledávané také pod synonymy jako jsou zahradní sauny nebo venkovní finské sauna.

Proč si vybrat venkovní saunu? Venkovní sauny nabízejí jedinečný zážitek, který nelze srovnat s ničím jiným. Kromě toho, že poskytují skvělý způsob, jak se uvolnit a zbavit se stresu, také vám umožňují být v těsném kontaktu s přírodou. Pravidelné saunování může pomoci detoxikovat tělo, zlepšit krevní oběh a posílit imunitní systém. Navíc, saunování může také pomoci zlepšit kvalitu spánku a podporovat zdravou pokožku.

Jaké jsou nejnovější trendy v oblasti venkovních saun? V poslední době se stále více lidí rozhoduje pro venkovní sauny s přirozeným designem, které se harmonicky začleňují do okolní krajiny. Dalším populárním trendem jsou venkovní sauny s velkými prosklenými plochami, které nabízejí úchvatné výhledy na okolní přírodu. Ať už hledáte tradiční finskou saunu nebo moderní infračervenou saunu, naše široká nabídka produktů splní vaše přání a potřeby.

Co můžete očekávat od naší venkovní sauny?

Pro příznivce saunování v přírodě máme připraveny saunové domky, které Vám dodáme s kompletním saunovým vybavením. Jsou vyrobeny ze sendvičových izolačních stěn tloušťky cca 100 mm, kdy je to samostatná kabina nebo je součástí i zázemí (odpočívárna, sprcha, toaleta, pergola, venkovní posezení atd.) a v drtivé většině případů je sauna samostatně vestavěna do části vnitřního prostoru chatky, přičemž zbývající prostor slouží jako odpočívárna.

Sauna je vždy položena na naimpregnovaných hranolech tloušťky min. 60 mm, podlaha je zateplena. Střecha je opatřena krytinou dle individuálních požadavků. Součástí je svod dešťové vody a oplechování.

Střecha je pultová, sedlová, popřípadě provedení atika.

Konstrukce sauny je v praxi dlouhodobě vyzkoušena a je tepelně a izolačně naprosto vhodná do venkovního prostředí.

Možná je samozřejmě i varianta rekonstrukce Vašeho stávajícího zahradního domku na venkovní saunu. Vznikne Vám tak exteriérová sauna neboli venkovní sauna domek. Zavolejte si nebo napište o cenu venkovní sauny.

Samostatné venkovní sauny


Venkovní sauny s odpočívárnou