Reference

"Všem našim zákazníkům děkujeme za projevenou důvěru, které si velice vážíme. Všem našim budoucím zákazníkům můžeme slíbit maximální vstřícnost a individuální přístup ke každé realizaci. Vaše spokojenost je pro nás prioritní."

Zmínili se o nás ... práci naší firmy jako dodavatele sauny zmapovala i Česká televize Ostrava v pořadu "Chalupa je hra". Podívejte se, jak probíhala samotná výstavba a co říkal zákazník na spolupráci s námi. Odkaz zde


Hodnocení (recenze) zákazníků

"Naše zkušenost s firmou Saunabau Tlamka byla velmi dobrá. Vše od komunikace, naplánování, instalace, předání a následné podpory fungovalo precizně a bezproblémově. Děkujeme panu Tlamkovi za skvělou práci, můžeme jen doporučit." 

Kateřina Bradáčová

Fit Effect | Fitness & Wellness


"Zvolit Vaši firmu se ukázalo jako dobré rozhodnutí. Z různých důvodů jsme ji spustili až na podzim a od té doby ji pravidelně využíváme." 

p. Šír

"Firma pana Tlamky přesně splnila naše zadání pro saunu a dřevěné vybavení odpočívárny, a to včetně předem dohodnutých cen. Saunu pravidelně využíváme přes půl roku a také díky doporučení při výběru dřevin jsme velmi spokojeni." .

Ing. Michal Provazník

Plumlov

"Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za perfektní dodávku sauny vestavěné do stodoly u naší chalupy. Naše rodina zvláště ocenila bezvadné provedení atypické kabiny včetně péče o detaily spojené s vestavbou do předem určeného prostoru a vstupem orientovaným přímo do dvora. Po praktickém vyzkoušení byla celá rodina nadšena." . 

Karel Jeřábek

Praha

Dobrý den pane Tlamko, moc vám děkujeme za dodání sauny. Jsme nesmírně rádi, ze jsme se rozhodli pro vaši firmu. Konkurence je v tomto oboru veliká, ale málo která firma odvede tak precizní práci. Alespoň podle zkušenosti našich kamarádů. Výsledek předčil naše očekávání.

Matysovi

"Při výběru dodavatele jsem oslovil několik firem, které vyrábějí a montují sauny. Nejlepší nabídka byla od firmy Saunabau Tlamka. I přesto, že v průběhu příprav a realizace jsem požadoval několik změn, majitel firmy vždy ochotně vyšel vstříc při zahování ceny. Samotná realizace byla provedena rychle a velmi kvalitně. Ještě jednou děkuji." . 

Mgr. Pavel Marek

Kvilda


Reference na některé z našich zákazníků

a stovky dalších privátních či klubových saun, infrasaun, zahradních saun, parních saun a saun se solným programem.