Suchá Finská Sauna: -% AKCE !!

16.05.2024

Představte si svůj domov jako oázu klidu a relaxace s naší exkluzivní suchou finskou saunou Klasik 160. Objevte perfektní kombinaci luxusu, kvality a pohodlí pro vaše každodenní saunování.Využijte Exkluzivní Nabídku: 

Sauna Klasik 160 S s 25% slevou!

NEBO

Sauna Klasik 160 M s 20% slevou!


Ponořte se do světa relaxace a pohody s naší špičkovou saunou Klasik 160, nyní s atraktivní slevou!

Zažijte dokonalé odpočinkové chvíle přímo v pohodlí vašeho domova.

Proč vybrat Saunu Klasik 160?

  • Luxusní Design: Sauna Klasik 160 přináší eleganci a komfort do vašeho domácího prostoru. Dejte své zdraví na první místo a proměňte váš relaxační koutek ve wellness!

  • Kvalitní Materiály: Vnější i vnitřní obložení palubkami severského smrku tloušťky 15 mm, s exkluzivní abachi lavicí šířky 50 cm a podlahovým roštem, vše položené vodorovně, zaručují trvanlivost a komfort vaší sauny.

  • Výbava: Sauna je vybavena opěrkami zádovými 2-dílnými plochými, mezilavicovou opěrkou, krytem kamene, vše vyrobeno z výběrové abachi. K dispozici je také osvětlení se stínítkem, přesýpací hodiny a teploměr.

  • Výkonné Topidlo: S dvouplášťovým, celonerezovým topidlem o výkonu 6 kW a lávovými kameny si můžete být jisti optimální teplotou a dokonalou atmosférou pro každou saunovací relaci.

  • Jednoduché Ovládání: Sauna je vybavena externí řídící jednotkou Econ, která umožňuje nastavení času spuštění, takže si můžete naplánovat, aby byla sauna rozehřátá právě ve chvíli, kdy se vrátíte domů z práce. Užijte si okamžitou pohodu bez čekání - chvíle relaxu jenom na vás.

  • Zdravotní Benefity: Suchá finská sauna poskytuje celou řadu zdravotních výhod, včetně podpory prokrvení kůže, detoxikace těla a posílení imunitního systému.

  • Relaxace a Odpočinek: Díky saunaření se můžete uvolnit a zbavit se stresu a napětí, zatímco si užíváte klidného prostředí a účinků tepla na tělo. Sauna může také mimojiné pomoci vyrovnat emoční stav a přispět k celkovému pocitu blaha a pohody.


Vyberte si Saunu Klasik 160 a dopřejte si maximální relaxaci přímo v pohodlí vašeho domova. Kontaktujte nás ještě dnes a využijte exkluzivní nabídky!

VYROBENO NA MÍRU

Kvalita a preciznost jsou našemi hlavními atributy. Nejsme žádný přeprodejce ani dovoz, vaši novou saunu vyrobíme u nás na dílně PŘESNĚ PODLE VAŠICH POTŘEB.

VARIACE

Suchá Finská Sauna: Klasik 160 S 

Rozměry: šířka 160cm, hloubka 160cm, výška 200cm

Suchá Finská Sauna: Klasik 160 M 

Rozměry: šířka 180cm, hloubka 160cm, výška 200cm

Vchod a umístění řídící jedntky:

Dle přání klienta vyrobíme vlevo nebo napravo, viz předchozí obrázek.

MOŽNOSTI ROZŠÍŘENÍ

Možnost topidla s integrovaným ovládáním přímo na plášti topidla 

Tato možnost zahrnuje topidlo, které má ovládací panel integrovaný přímo na jeho povrchu. To znamená, že nemusíte hledat ovládací jednotku na jiném místě, ale můžete přímo na topidle nastavit požadovanou teplotu a čas provozu sauny. Tato vylepšení přináší nejen větší pohodlí, ale také úsporu prostoru a čistší design. (sleva 1 890 Kč)

Volba kombinovaného topidla Combi.

Volba kombinovaného topidla Combi se týká možnosti instalace topidla, které kombinuje různé způsoby vytápění sauny. Tato kombinace zahrnuje klasické topení pomocí kamenů (suché finské saunování) a možná technologii páry (parní saunování).

Takové kombinované topidlo vám umožňuje mít v jednom zařízení obě varianty saunování, což přináší flexibilitu a širší rozsah možností pro vaše saunovací zážitky. Můžete si tak vybrat mezi tradiční suchou finskou saunou nebo parním saunováním, nebo dokonce kombinovat oba typy podle svých preferencí.

Přizpůsobení materiálů dle vašich preferencí 

Venkovní obklad ze smrku lze zaměnit za dřevinu dle vašeho výběru (cena dle typu dřeviny).

Připravte si svůj domácí relaxační kout s naší saunou Klasik 160 a užijte si neomezené množství wellness zážitků přímo u vás doma. Kontaktujte nás ještě dnes a využijte tuto jedinečnou nabídku!

BONUSY

Doprava, montáž a uvedení do provozu zcela ZDARMA.

Vše vyrábíme přímo pro vás u nás na dílně, poté přijedeme už s vyrobenou saunou, zajistíme prostor, během 1-2 dnů namontujeme saunu do provozu, uklidíme prostory, zaučíme nové majitele a po předání zakázky odjíždíme.

Záruka 48 měsíců na saunu, 24 měsíců na topidlo a elektrické součásti.

Za svojí prací si stojíme, vyrábíme kvalitní prvnotřídní wellness, tudíž se na nás můžete spolehnout za jakýchkoliv okolností!

Verze S -25%

Verze M -20%

Speciální Cena po Slevě: 89 900 Kč

Cena před slevou: 107 400 Kč

(Ceny jsou uvedeny s 12% DPH.)

Speciální Cena po Slevě: 95 900 Kč

Cena před slevou: 114 300 Kč

(Ceny jsou uvedeny s 12% DPH.)


Vaše dokonalá relaxační oáza je jen jedno kliknutí daleko.

Kontaktujte nás ještě dnes a využijte akční nabídky.

Vyplnťe formulář k NEZÁVAZNÉ objednávce / dotazu.