KOUPACÍ SUDY

V závislosti na velikosti jsou venkovní koupací sudy určeny pro čtyři až dvanáct osob a jsou určeny k celoročnímu používání, včetně zimního období.

Koupel ve venkovní vaně napomáhá aktivaci oběhového systému a především je to neocenitelná příležitost užít si nerušený relax v přírodě nebo v prostředí vaší zahrady či chaty.

Jsou vhodným rozšířením a doplněním vašeho wellness.

Klíčovou vlastností těchto koupacích sudů je jejich poměrně bezproblémová údržba a nulový dodatečný servis. Stačí jednou za cca dva týdny vyměnit vodu a cca jednou za měsíc vymýt vnitřek sudu čistou vodou (v případě privátního použití). U komerčního využití info k užívání dodáme na vyžádání.

Koupací sudy jsou pevné a odolné vůči vysokému tlaku vody. Snadno se přemisťují a přepravují, prázdný sud uzvedne 4-5 dospělých osob, takže můžete vanu jednoduše přemístit. Můžete očekávat, že váš koupací sud vydrží při správné péči minimálně 15-20 let.

Každý sud je jednotlivě vyráběn zručnými řemeslníky, s přísnou kontrolou kvality pří výrobě. Vzhledem k přirozené povaze dřeva jsou skandinávský smrk a borovice vysoce odolné vůči teplotním rozdílům a bakteriím.

Naše koupací sudy jsou ekologické a šetrné k životnímu prostředí a jsou ošetřeny pouze přírodními nátěry.

Jaký typ koupacího sudu si vyberete?

Jednoduchý celodřevěný koupací sud v základním a plně funkčním provedení určený pro uživatele, kteří hledají něco cenově dostupného, jednoduchého a přírodního.

Tento celodřevěný koupací sud je luxusnější varianta s vylepšeným vzhledem, komfortnější s plně funkčním provedením určený pro uživatele, kteří hledají něco cenově dostupného, jednoduchého a přírodního. 

Koupací sudy s dřevěným obkladem z vysoce kvalitního polypropylenu, používaném k výrobě venkovních bazénů. Je odolný vůči teplotním rozdílům, UV zářením a dalším přírodním vlivům. 

Exkluzivní provedení primárně určených pro nejnáročnější zákazníky. Převážně pro privátní použití. Pouze tento typ sudů je možné dodat i s integrovaným ohřívačem pro zvláště elegantní a luxusní vzhled